Świadczenie usług i hoteli

Qbis obecnie ma 0 oferty pracy w sektorze usług.

Jesteś zainteresowany pracą w zakresie świadczenia usług za granicą? Qbis może zaoferować wykwalifikowaną i niewykwalifikowaną pracę nie tylko w hotelach i restauracjach, ale także w służbie zdrowia w Holandii, Niemczech i Belgii. Sprawdź, jakie aktualnie mamy oferty pracy.
Przeczytaj więcej

Wakaty w sektorze turystycznym

Obecnie posiadamy 2 oferty pracy w przemyśle turystycznym.

Szukasz pracy za granicą w usługach? Qbis może zaoferować Ci stanowisko pracy zarówno dla pracowników wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych, nie tylko w hotelach i restauracjach, ale też w opiece medycznej w Holandii, Niemczech i Belgii. Sprawdź aktualnie dostępne oferty pracy.

Praca za granicą w sektorze turystycznym

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi oraz interesuje Cię tworzenie niezapomnianych przeżyć dla turystów, praca w sektorze turystycznym w Holandii, Niemczech lub Belgii może być tym, czego szukasz. Do podjęcia pracy w tym sektorze nie jest wymagane doświadczenie. Bez doświadczenia możesz rozpocząć swoją karierę od studenckiej pracy wakacyjnej, jako pracownik restauracji na belgijskim wybrzeżu. Osobom niedoświadczonym, które poszukują długoterminowego zatrudnienia, możemy zaproponować stanowisko sprzątacza hotelowego lub pokojówki w Amsterdamie. Będzie to świetną opcją dla osób szukających pracy w okolicy holenderskiej stolicy.

Proponujemy również zatrudnienia osobom z doświadczeniem w sektorze turystycznym. Na przykład kucharze i pomoce kuchenne są często poszukiwani w Holandii, Belgii i Niemczech.

Archiwum
Ogłoszenia o pracy za granicą

Kierowca autobusu Monachium, Niemcu, w Niemczech

starstarstarstar_borderstar_border2 language
ANGIELSKI NIE JEST WYMAGANY
Lotus
Monachium, Niemcu, Niemcy
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 2/2
Archiwum

Poszukiwany jest kierowca autobusu, który woziłby turystów albo pracowałby jako kierowca rejsowy w Niemczech. Harmonogram pracy kierowcy może być każdego tygodnia bardzo zróżnicowany, dlatego ważne jest, aby być elastycznym co do godzin pracy.

Lakiernik przemysłowy/samochodowy Niemcy, w Holandii

starstarstarstarstar0 language
ANGIELSKI NIE JEST WYMAGANY
KFS
Niemcy, Holandia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 1/1
Archiwum

Nasi partnerzy z Niemiec poszukują lakiernika przemysłowego lub samochodowego. Do obowiązków będzie należało: – przygotowanie powierzchni do malowania, – pomalowanie samochodów/obiektów przemysłowych.

Kierowca ciężarówki w Belgii

starstarstarstarstar0
Axintor
Belgia, Belgia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 1/2
Archiwum

Nasi partnerzy z Belgii poszukują kierowców ciężarówek, którzy chcieliby pracować w Belgii. Praca polega na prowadzeniu ciężarówki z naczepą typu chłodnia – przewóz produktów mięsnych, za każdym razem na tej samej trasie na obszarze Belgii. Praca odbywa się w systemie zmianowy – zmiany dzienne/nocne.

Opieka nad starszymi osobami w Niemczech

starstarstarstarstar0 language
ANGIELSKI NIE JEST WYMAGANY
Opieka nad starszymi osobami w Niemczech
Niemcy, Niemcy
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 2/2
Archiwum

Do pracy w Niemczech jest poszukiwany/s pielęgniarz/rka. Główne zadania w pracy: -opieka nad osobami w starszym wieku w ich mieszkaniu; -pomoc w ubieraniu i karmieniu; -pomoc sanitarna; -zakupy; -wizyty u lekarzy; -gotowanie; -sprzątanie domu. Jest to długoteminowa oferta pracy.

Sprzedawczyni / sprzedawca Nordlingen, w Niemczech

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Nordlingen, Niemcy
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 1/1
Archiwum

Nasi partnerzy z Niemiec poszukują sprzedawcy/sprzedawczyni do sklepu z wyrobami mięsnymi (masarni). Praca 6 dni w tygodniu. Na tym stanowisku ważna jest dokładność oraz ścisłe przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny.

Fryzjer Belgium, Oostduinkerke, w Belgii

starstarstarstarstar0
Savagan
Belgium, Oostduinkerke, Belgia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 1/1
Archiwum

Nasi partnerzy z Belgii poszukują kandydatów na stanowisko fryzjera. Praca odbywa się w salonie jednej z najbardziej popularnych sieci salonów fryzjerskich w Belgii (praca w mieście Oostduinkerke). Najważniejsze jest wykształcenie/zawód fryzjera (ukończona szkoła zawodowa), a nie doświadczenie. Firma jest gotowa, by kształcić i doskonalić nowego pracownika, więc trzeba być gotowym do nauki.