Rolnictwo

Qbis obecnie ma 1 wakat w rolnictwie.

Jeśli szukasz pracy w rolnictwie za granicą, Qbis ma dla Ciebie różne oferty pracy w holenderskich gospodarstwach.

Sektor rolniczy w Holandii jest wysoko rozwinięty i nowoczesny. Qbis oferuje różnorodne stanowiska pracy w sektorze i może Cię zatrudnić zarówno na farmach hodowlanych jako dojarz lub pracownik fermy świń, jak i w szklarniach lub na polach.

Przeczytaj więcej

Wakaty w sektorze rolniczym

Obecnie posiadamy 1 ofertę pracy w sektorze rolniczym.

Szukasz pracy w gospodarstwie rolnym za granicą? Qbis może Ci zaoferować oferty zatrudnienia w gospodarstwach rolnych na terenie Holandii.

Sektor rolniczy ma ogromne znaczenie dla gospodarki Holandii. W tym sektorze, Qbis jest w stanie znaleźć stanowiska dla różnych pracowników, od dojarzy krów, przez pracowników fermy świń, do osób zajmujących się uprawą w szklarniach i na polach.

Praca za granicą w sektorze rolniczym

Jeśli chcesz podjąć pracę w sektorze rolniczym za granicą, musisz wykazać się inicjatywą. Praca w rolnictwie wymaga dużego wysiłku. Znalezienie zatrudnienia w tym sektorze w Holandii, pozwoli Ci na pracę w najbardziej innowacyjnych i zmodernizowanych gospodarstwach rolnych. Zdobyte tam doświadczenie będzie cennym dodatkiem do Twojego życiorysu i na pewno zostanie docenione w innych krajach, niezależnie od tego czy będziesz pracować w szklarniach z papryką i pomidorami, czy w polu, doglądając kwiatów lub truskawek.

Jeśli więc masz dobrą rękę do roślin i lubisz się nimi zajmować, praca w rolnictwie za granicą to coś dla Ciebie. Aplikuj do pracy w gospodarstwie rolnym, a zanim się obejrzysz rozpoczniesz swoją przygodę w jednym z największych sektorów rolnych na świecie!

Forest tree nursery worker (Seasonal) Maldegem (Oost-Vlaanderen, Belgium), w Belgii, z 11,25€/godzina

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
PARY SĄ AKCEPTOWANE
Van Hulle
Maldegem (Oost-Vlaanderen, Belgium), Belgia
Pozycja jest otwarta dla 15 dniIlość wolnych stanowisk: 18/20

Van Hulle – Werkers is a tree nursery for young plants for bare-root cultivation. The company is currently searching for seasonal forest tree nursery workers. This project might be extended till May 2021. Your main activities are: Harvesting plants in the field, outside; Manually sorting plants in the warehouse, in the sorting hall (not an...

Archiwum
Ogłoszenia o pracy za granicą

Kierownik działu/Line leader w Holandii

starstar_borderstar_borderstar_borderstar_border1
Naaburs
Holandia, Holandia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 6/6
Archiwum

Do pracy w Holandii jest poszukiwany kierownik działu do fabryki w Holandii. Praca w nowoczesnej fabryce – pakowanie produktów spożywczych takich jak słodycze, makarony i inne produkty. Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę 8-10 osób w zespole i będzie odpowiedzialna za pracę maszyny do pakowania w dziale. Długotrwała oferta pracy.

Praca przy budowie, układanie kabli w Holandii

starstarstarstarstar0
http://www.hvi-infra.nl/
Holandia, Holandia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 2/2
Archiwum

Do pracy w Holandii są poszukiwani pracownicy do układania kabli. Praca w firmie, która instaluje kable internetowe w całej Holandii. Praca w zespole 4 osób polegałaby na zerwaniu pokrycia chodnikowego, ręcznym przekopaniu ziemi, ułożeniu kabli, zasypaniu piaskiem, ułożeniu płyt chodnikowych itp. Praca w różnych warunkach atmosferycznych, długoterminowa oferta pracy.

Pomocnik mechanika w Holandii

starstarstarstarstar0
Pomocnik mechanika w Holandii
Holandia, Holandia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 1/1
Archiwum

Obecnie poszukujemy pomocnika mechanika, który chciałby pracować przy rozściełaczach do asfaltu. Kandydat nie musi mieć wieloletniego doświadczenia, ponieważ praca nie jest wykonywana indywidualnie. Do obowiązków będzie należał serwis bieżący, zatem konieczny jest zmysł techniczny lub wykształcenie mechanika.

Pracownik szklarni (lilie) Emmeloord, w Holandii

starstarstarstarstar_border32
Greenhouses
Emmeloord, Holandia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 3/3
Archiwum

Jako pracownik szklarni będziesz musiał wykonać wszelką pracę która jest powiązana z pracą w szklarni: sadzenie cebulek, ścinanie lilii, przycianie liści, przenoszenie doniczek z kwiatami. Jest to ciężka fizyczna praca. Bardzo ważne jest, aby praca została wykonana według wskazówek nadzorcy.

Tractor driver Belgium, Vleteren, w Belgii

starstarstarstarstar0
Deroo loonwerken nv
Belgium, Vleteren, Belgia
Pozycja jest otwarta dla 17 dniIlość wolnych stanowisk: 2/2
Archiwum

Now we are looking for a tractor driver. Some knowledge of mechanic is a plus! The company specializes in agricultural work. The job contains sowing and harvesting fields with large agricultural machinery ( John Deere tractor, harvester, plow, tractor and big cart,….). Tractor driving license and experience with heavy agriculture machinery is a must! The...