fbpx

Praca w Niemczech

Praca w Niemczech

1 maja 2011 roku Niemcy otworzyły swój rynek pracy dla Polaków. Tym samym zwiększyło się zainteresowanie niemieckich agencji pracy pracownikami z Polski. Qbis również rozpoczął wtedy szukać partnerów wśród agencji pracy w Niemczech. W taki też sposób otworzyły się nowe możliwości zatrudnienia Polaków, których interesuje praca właśnie w tym kraju.

Mimo że w Niemczech jest dużo agencji pracy, które swoją działalność prowadzą tylko na rynku lokalnym i nie zatrudniają cudzoziemców, w niektórych sektorach wciąż brakuje siły roboczej i agencje rozglądają się za pracownikami zza granicy. Najwięcej możliwości pracy mają osoby, które mówią po niemiecku i które są zainteresowane pracą na dłuższy okres.

Sprawdź wszystkie oferty pracy w Niemczech

Praca w Niemczech 2017

Na chwilę obecną agencja Qbis intensywnie współpracuje z niemieckimi agencjami pracy, które poszukują pracowników z Polski. Kandydaci, których również interesuje praca w Niemczech, muszą zazwyczaj znać język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym i być dyspozycyjni i gotowi do pozostania na terenie Niemiec na dłuższy okres. Qbis wraz ze swymi partnerami dokłada starań, aby utworzyć sprawnie i skutecznie funkcjonujący system zatrudniania pracowników i udostępnić im dobre warunki pracy i zakwaterowania w Niemczech.

Oferty pracy w Niemczech

Niemieckie agencje pracy czekają na polskich pracowników, którzy uzupełnią siłę roboczą w przemyśle logistycznym, spożywczym, metalurgicznym oraz sektorze hodowlanym. Współpracując z największymi firmami w Niemczech, lokalne agencje pracy mogą zaproponować różne prace w fabrykach, magazynach i gospodarstwach.

Przemysł niemiecki czeka na wykwalifikowanych spawaczy, którzy posiadają przynajmniej komunikatywny poziom biegłości języka niemieckiego. Większość pracowników może znaleźć pracę w przemyśle stoczniowym, spożywczym lub naftowym. Oferty pracy otrzymują również doświadczeni elektrycy, operatorzy CNC, mechanicy, malarze przemysłowi, lakiernicy samochodowi – widzimy, że zapotrzebowanie na specjalistów tych dziedzin wciąż rośnie.

Qbis oferuje również pracę w sekotrze opieki nad osobami starszymi. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli zaproponować również inne miejsca pracy.

Zarejestruj się, aby pracować w Niemczech

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Niemczech, zachęcamy do rejestracji na naszej stronie internetowej lub bezpośredniego kontaktu z nami.

Zakwaterowanie w Niemczech Zakwaterowanie w Niemczech

Zarejestruj się, aby pracować w Niemczech

After the registration, our staff will contact you within 1 business day