fbpx

Zakwaterowanie w Holandii

Zakwaterowanie w Holandii

Jeśli szukasz informacji o tym, jak znaleźć zakwaterowanie w Holandii musisz wiedzieć o tym, że w tym kraju, inaczej niż w Wielkiej Brytanii czy Irlandii, trudno jest znaleźć tanie miejsce zamieszkania. Z tego też powodu Qbis współpracuje tylko z tymi agencjami pracy, które posiadają możliwość zakwaterowania pracowników, przyjeżdżających zza granicy.

Pracownicy mogą być zakwaterowani w domach prywatnych, domach typu akademik lub w domkach letniskowych. Wszystkie miejsca zakwaterowania są umeblowane wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. W jednym pokoju mieszka od jednego do czterech pracowników.

Nasi partnerzy starają się, aby nasi pracownicy byli zakwaterowani jak najbliżej miejsca pracy, jednak nie zawsze jest to możliwe. Ogólna zasada jest taka, że pracownicy mają zawsze możliwość dojazdu do pracy rowerem lub samochodem.

Sprawdź wszystkie oferty pracy w Holandii

Ceny wynajmu

Zależnie od agencji pracy i od charakteru pracy, średnie miesięczne ceny wynajmu wynoszą od 100 do 350 euro. Do tej ceny wliczone są również opłaty za usługi komunalne. Niektórzy nasi partnerzy, zatrudniający wykwalifikowanych pracowników, czasem oferują bezpłatne zakwaterowanie. Cena wynajmu jest również zależna od regionu, w którym jest usytuowana agencja pracy. W południowej części Holandii wynajem miejsca zakwaterowania jest droższy i trudniejszy niż na północy kraju, gdzie jest więcej mieszkańców i dużych miast.

Pracownicy, którzy zdecydują się samodzielnie szukać miejsca zakwaterowania, mogą to zrobić, jednak bardzo istotne jest, aby wcześniej powiadomić o tym agencję pracy.

Zarejestruj się, aby pracować w Holandii

Przepisy w miejscu zakwaterowania

Ponieważ nasi partnerzy zapewniają pracownikom zakwaterowanie, w miejscach tych obowiązują pewne zasady – pracownicy muszą utrzymywać porządek w domu, oszczędzać prąd i wodę, nie hałasować i nie przeszkadzać mieszkańcom domu oraz przestrzegać wszelkich innych przepisów ustanowionych przez agencję pracy. Jeśli pracownik nie przestrzega przepisów agencji, narażony jest na ukaranie grzywną.

Z regulaminem, obowiązującym w miejscu zakwaterowania, pracownik jest zapoznawany zaraz po przybyciu do agencji pracy.

Ponieważ miejsce zakwaterowania w Holandii, które zostanie przydzielone przez agencję pracy stanie się Twoim drugim domem, musisz o nie dbać i przestrzegać wcześniej wspomnianych reguł.

Zakwaterowanie w Holandii Zakwaterowanie w Holandii

Zarejestruj się, aby pracować w Holandii

After the registration, our staff will contact you within 1 business day