fbpx

Podróż do Holandii

Podróż do Holandii – wyjazd busem

Aby zmniejszyć kłopoty związanych ze zorganizowaniem podróży do Holandii i być pewnym, że minie ona komfortowo, bezproblemowo, i bezpiecznie możemy pomóc w jej zaplanowaniu. Wiemy, że dla większości jest to pierwsza podróż do Holandii i ciężko jest znaleźć odpowiednią firmę przewozową. Przew wyjazdem na pewno warto sprawdzić opinię o danym przewoźniku i porównać ceny różnych firm. Z naszego doświadczenia wynika, iż podróż do Holandii nie powinna kosztować więcej niż 100 euro.

Podróż busem jest wygodna ze względu na to, że bus dowozi Cię bezpośrednio pod wskazany adres. Oprócz tego, zazwyczaj nie ma surowych przepisów co do wymiarów bagażu, więc można bez problemu wziąć ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy – a pamiętajmy, że bagaż może być dość spory  – trzeba przecież zabrać ze sobą pościel (kołdra, poduszka, poszewki), jakieś podstawowe naczynia… To wszystko zajmuje sporo miejsca. Zwykle jedyne, co musisz zrobić, to kilka dni przed wyjazdem zarezerwować sobie telefonicznie miejsce w busie i zjawić się o danej godzinie w miejscu odjazdu.

Koszt podróży busem do Holandii zależy głównie od przewoźnika, jak również miejsca zamieszkania i adresu docelowego.

Sprawdź wszystkie oferty pracy w Holandii

Podróż do Holandii innymi środkami transportu

Do Holandii możesz podróżować również własnym samochodem, jednak pamiętaj, że agencja pracy w Holandii może prosić o użycie Twojego samochodu do podróży do i z miejsca pracy, jak również o przewóz innych pracowników. W takiej sytuacji agencja gwarantuje zwrot przynajmniej części kosztów transportu na miejscu (do/z pracy).

Z Polski do Holandii można udać się też samolotem takich linii lotniczymi jak Wizzair, Ryanair, LOT lub KLM. Jenak wiadomo – najlepsze ceny są z większym wyprzedzeniem. W związku z tym, że prace planowane są zwykle na tydzień lub kilka dni przed wyjazdem, czasem ciężko trafić na naprawdę atrakcyjną cenę. Pamiętaj również o limicie bagażu.

Zarejestruj się, aby pracować w Holandii

Bez względu na to, czy postanowisz podróżować busem, własnym samochodem, czy polecieć samolotem, ważne, abyś posiadał wszelką niezbędną informację związaną z podróżą oraz abyś przybył do Holandii w wyznaczonym terminie. Po ostatecznym zatwierdzeniu kandydatury do pracy w Holandii rekruterzy Qbis przekazują informację na temat dokładnego adresu, pod jakim trzeba się zjawić oraz terminu – kiedy. Zwykle dokładny adres poznajemy w ostatniej chwili – w czwartek bądź w piątek, ine obawiaj się zatem, jeśli kilka dni przed wyjazdem jeszcze go nie otrzymałeś.

Podróż do Holandii Podróż do Holandii

Zarejestruj się, aby pracować w Holandii

After the registration, our staff will contact you within 1 business day