fbpx

Praca w Holandii

Praca w Holandii w 2007 roku i dzisiaj

Agencja pracy Qbis została założona w 2007 roku. Nie mieliśmy jeszcze wtedy zbyt wielu ofert pracy do zaproponowania. Pierwsi pracownicy wyjechali do pracy w Holandii na różnych stanowiskach na magazynach, w fabrykach. Praca w Holandii była dla nich często pierwszą pracą. Wtedy też brakowało rzetelnych informacji o warunkach pracy, zakwaterowania, jak i o procedurach związanych z zatrudnieniem w lokalnych agencjach pracy.

Mając na celu szybki rozwój swojej działalności oraz ciągłe polepszenie jakości usług, agencja pracy Qbis każdego roku umieszcza coraz więcej różnorodnych ofert pracy w Niemczech i Holandii.

Sprawdź wszystkie oferty pracy w Holandii

Pojawia się również coraz więcej ofert pracy, gdzie potrzebni są wykwalifikowani specjaliści, w szczególności pracownicy techniczni – w dziale Praca w Holandii 2017 znajdziecie informacje o tym, jakiej specjalności pracownicy w danej chwili są najbardziej poszukiwani w Holandii.

Oprócz tego, partnerzy agencji Qbis zapewniają coraz lepsze warunki pracy oraz noclegu, proces zatrudniania jest szybki i bezproblemowy, a informacje, które udzielamy naszym kandydatom podczas rozmowy rekrutacyjnej, są cały czas odnawiane. Agencja pracy Qbis za pomocą nowoczesnych technologii stara się utrzymywać kontakt z klientami, którzy już wyjechali za granicę, w taki sposób mogąc również przekazywać wartościową informację na temat pracy i zakwaterowania również przyszłym klientom.

Zarejestruj się, aby pracować w Holandii

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Holandii?

Przez wiele lat uzbierane informacje o specyfice pracy w Holandii pozwalają również lepiej informować kandydatów o warunkach życia i pracy w tym kraju.

W tym dziale nie tylko zapoznajemy z pracą w Holandii w 2017 roku, ale również zapoznajemy z działalnością agencji pracy w tym kraju i wyjaśniamy, dlaczego warto zatrudnić się przez agencję.

Przedstawiamy najbardziej aktualne informacje – przed podjęciem decyzji o wyjeździe za granicę warto wiedzieć jakiego wynagrodzenia można się spodziewać, jak będzie wyglądało miejsce zamieszkania i jakie będą koszty utrzymania.

Informacje w dziale podróż do Holandii pomoże Ci podjąć decyzję dotyczącą podróży do tego kraju.

Jednym z naszych celów jest, aby decyzja o wyjeździe za granicę była przemyślana i przyniosła jedynie pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii, zachęcamy do rejestracji na naszej stronie internetowej lub bezpośredniego kontaktu z nami.

 

Praca w Holandii Praca w Holandii

Zarejestruj się, aby pracować w Holandii

After the registration, our staff will contact you within 1 business day