fbpx

O nas

O nas

Myślisz o tym, żeby skorzystać z naszej oferty, ale chciałbyś przedtem dowiedzieć się o nas czegoś więcej? Jesteśmy agencją pracy, która pomaga osobom z takich krajów jak Litwa, Łotwa, Rumunia, Polska czy Portugalia w znalezieniu pracy na terenie Holandii i Niemiec w takich sektorach jak:
✔ logistyka,
✔ produkcja,
✔ przemysł metalurgiczny,
✔ sektor budowlany,
✔ IT,
✔ rolniczy.
Jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej, przeczytaj informacje, które znajdują się poniżej.

Dlaczego jesteśmy inni niż wszyscy?

W odróżnieniu od wielu agencji, które działają na rynku, nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi. Pamiętaj o tym, że jeśli agencja żąda opłat za rekrutację, jest to nielegalne. Naszym celem jest to, by każda osoba poszukująca pracy miała realistyczne oczekiwania co do pracy oraz warunków zamieszkania w Holandii czy w Niemczech. Dlatego zawsze prosimy każdego, kto zostaje zatrudniony z pomocą Qbis i pracuje już w Holandii czy w Niemczech, o wyrażenie swojej opinii na naszej stronie. Do tej pory 87% komentarzy na temat naszych usług jest pozytywnych.

Nasze usługi

Specjalizujemy się w doborze odpowiednich pracowników na holenderski oraz niemiecki rynek pracy, głównie w następujących sektorach: produkcja, rolnictwo, sektor techniczny. Rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi kandydatami z Litwy, Łotwy, Rumunii, Portugalii i Polski odbywają się w naszym biurze w Wilnie lub przez internet – w formie wideokonferencji Skype.

Możliwość oceny naszych usług mają nie tylko pracownicy, ale również nasi partnerzy. Z naszych badań, które oceniają poziom zadowolenia 11 największych agencji, z którymi współpracujemy, wynika, że:
jakość pracowników, których wysyłamy do pracy jest na poziomie 7.6
czas odpowiedzi – 7.6
jakość naszych usług ogólnie – 7.9

After the registration, our staff will contact you within 1 business day