fbpx

Międzynarodowy zespół Qbis

Qbis brakującym ogniwem

W tym czasie zagraniczne agencje zatrudnienia poszukiwały nowych pracowników, głównie do prostych prac. Ponieważ nie dyponowały one kontaktami na Litwie, staliśmy się ogniwem pośrednim, pomiędzy agencjami i osobami poszukującymi pracy.

Qbis powstał w 2007, a jego twórcą jest Johan van Zutphen. Litwa była w UE od niedawna. Granice zostały otwarte. Obywatele byli ciekawi. Obywatel świata i przedsiębiorca Johan, który ukończył studia na Litwie i postanowił tam osiąść, podjął się próby zaznajomienia swoich nowych rodaków z Holandią poprzez pracę.

Qbis Recruitment

Jesteśmy agencją zatrudnienia, pomagającą osobom z ,,, Słowacji, Węgier, Hiszpanii iii w znalezieniu pracy w , Belgii i w następujących sektorach:

Co wyróżnia nas na tle innych agencji zatrudnienia?

Jako jedna z niewielu agencji zatrudnienia, nie pobieramy opłat od osób poszukujących pracy. Naszym celem jest kreowanie realistycznych oczekiwań dotyczących warunków zatrudnienia i zakwaterowania w Holandii i Niemczech. Właśnie dlatego prosimy każdego zrekrutowanego pracownika o podzielenie się swoimi doświadczeniami w formie opinii udostępnianych na naszej stronie. 97% zrekrutowanych przez nas pracowników ocenia pozytywnie oferowane przez nas usługi

95%
pracowników jest zadowolonych z jakości usług i poleca Qbis znajomym

Służby zatrudnienia UAB Qbis

Jako jedna z niewielu agencji zatrudnienia, nie pobieramy opłat od osób poszukujących pracy. Naszym celem jest kreowanie realistycznych oczekiwań dotyczących warunków zatrudnienia i zakwaterowania w Holandii i Niemczech. Właśnie dlatego prosimy każdego zrekrutowanego pracownika o podzielenie się swoimi doświadczeniami w formie opinii udostępnianych na naszej stronie. 97% zrekrutowanych przez nas pracowników ocenia pozytywnie oferowane przez nas usługi.

Regimantas Simonelis
Regimantas Simonelis
Wielkie dzięki dla agencji Qbis, drugi rok z rzędu przechodzę przez agencję Qbis i jestem bardzo zadowolony z jej usług.

Uzyskaj więcej informacji na temat pracy za granicą

Otrzymaj spersonalizowane informacje od Qbis.